Máte představu o bydlení v dvoupokojovém bytě?

Dvoupokojový byt v novostavbě v širším centru s dostupnou infrastrukturou byl od počátku favoritem mladého páru při rozhodování. Byt se měl postarat o komfort pro zaneprázdněné lidi, kteří mají rádi techniku ??a pohodlí. Zařizování přenechali na interiérovou designérku.

SO SMYSLEM PRO DETAILY
Vstup do otevřeného prostoru plného světla a moderního materiálu nás nenechal na pochybách o pohodové atmosféře. Černo-bílý diagonálně kladen gres vstupní část opticky prodloužil a rozzářil.
Jeho lesk odráží bodové osvětlení předsíně. Ve zbývající části interiéru převládá na podlahách tmavý laminát v kombinaci s bílou omítkou. Stropy využívají sádrokartonové podhledy na kvalitní dětské deky umístění náladového podsvícení prostoru.
Na přímé osvětlení obývací části, která se dělí o prostor s kuchyní, posloužily technicky laděné svítidla s možností volby intenzity osvětlení.

ROZUMNÉ DĚLENÍ PROSTORU
Ačkoliv interiér disponuje pouze dvěma pokoji, prostor není tímto faktem handicapovaný. O praktické řešení nezbytného odkládacího prostoru se postaral šatník, který je rozdělen na dvě části
. K sezónnímu šatstva a sportovní výbavě se dá dostat z předsíně, k prádlu denní potřeby je přístup ze ložnicové části. Hlavní relaxační část bytu je soustředěna do otevřeného prostoru obývacího pokoje s kuchyňským koutem.
Úsporně řešená obývací sestava je v tmavém odstínu. Dotváří ho žlutý akcent, který se přizpůsobil již stávající barevnosti rámů oken. Stínění prosklených částí bytu zajišťují pouze interiérové ??žaluzie, které propouštějí v případě potřeby dostatek světla i do zadních částí bytu.

KUCHYNĚ JAK SE PATŘÍ
Přímé propojení kuchyňské a obývací části vůbec není překážkou. Jejich dispoziční poměr je vyrovnaný. Plynulý přechod zabezpečuje jídelní stůl. Skleněná deska stolu neubírá z prostoru.
Sklo se opakuje i na zástěnách mezi skříňkami. Tmavý odstín pracovní a podkladové desky pod vrchními kuchyňskými skříňkami propojuje celý prostor místnosti a zároveň umožňuje vyniknout liniím světlých skříněk na bílé zdi.
Ostrůvkové vaření získalo na přitažlivosti výhledem do otevřeného prostoru a díky dostatku denního světla. Varná zóna se úsporně koncentruje na dětské svítidla jednom místě. Vařit se může v mikrovlnce iv klasické troubě. Za elegantními kuchyňskými dvířky jsou skryty všechny spotřebiče.

KOMFORTNÍ ZÁZEMÍ
Nerušený prostor a příjemná teplá atmosféra sálá z prostoru ložnice. Přispívá k ní jižně orientovaná prosklená stěna lodžie, jakož i zvolen teplý odstín stěny za záhlavím postele. Exotický nádech získala ložnice díky tmavé dřevině na parketách i na dominantní posteli kraľujúci prostoru.
Čistý styl si dopřála i koupelna. Černo-bílá kombinace obkladu je kvalitní dětské postele pokračováním barevnosti ze vstupní části bytu. Drobný dekor barevných tulipánů odlehčuje strohou barevnost a dodává prostoru hravost.
Celý interiér bytu působí velmi vyrovnaným a klidným dojmem. Nechybí dostatek světla. Dokáže skrýt před návštěvou to, co by mělo zůstat skryto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>