Dovolená s dětmi v čr

Prázdninové setkání může být zvláště stresující, pokud máte děti s mentálním postižením. Zde jsou některé skutečné tipy pro snížení stresu a zvýšení štěstí ve vaší prázdnin.
O prázdninách může být jak radostné a stresující doba pro všechny rodiny. To může být zejména v případě rodiny jedinců s autismem nebo jiných neuro-vývojové postižením. Pokud jste stáčení váš mozek přijít s nějakým výmluvy můžete použít, aby se zabránilo Dovolená s dětmi v čr událost, kterou Dread, zde je několik si můžete vyzkoušet v letošním roce:

Top 10 Velké výmluvy k použití u Holidays

1. Tam je Sponge Bob maraton v televizi, a musíme být doma na pásek je … všech 24 hodin ní.

2. Sousedé měli chřipku, a jsem si jistý, že budeme sestoupil s ním.

3. Děti schoval klíče od auta-obě sady.

4. Oh, bylo to, že dnes? Myslel jsem, že jsi říkal, příští týden!

5. Pes sežral zelené fazole hrnec jsme měli přinést, a my bychom neradi ukázat s prázdnýma rukama.

6. Získala jsem spoustu hmotnosti v letošním roce, a prostě se nevejde se 7 dalšími lidmi u stolu karty vyrobené pro 4 osoby.

7. Všichni jsme vyvinuli vzácné krocan alergie, nemůžu ani být ve stejné místnosti s ním!

8. Jistě, byli bychom rádi, že přijít. Samozřejmě, budeme muset přinést naši sadu 3 nových ne-přesto-house-cvičil štěňata s námi, takže se nemusíte dostat osamělý.

9. Budeme slavit s druhou stranou rodiny v letošním roce.

10. Jsme bojkotuje Dovolená s dětmi v čr kvůli nadměrným komercializaci.

Nemyslete si, že některé z těchto výmluv se bude létat? Zde je několik tipů pro skutečné snížení hektické-ství a zvýšení štěstí ve vaší prázdnin:

1. Je to v pořádku říct “Ne!”
Někdy se cítíme nuceni říkat “ano” na každou dovolená s dětmi v čr pozvání, které přichází naše cesta. To může být zejména případ s rodinnými událostmi. Víš, že hranice vašeho dítěte a je třeba vzít v úvahu ty, které při nastavování své rekreační společenského kalendáře. Můžete říct ne a přitom stále zdvořilý, a ušetřit a vaše dítě spoustu žalu v tomto procesu. Zúčastněte se události, které mají smysl, a pro vás důležité, a pokud je to nutné provést jiná opatření pro vaše dítě. Pokud jste ji děsil, pak je to dobré znamení, měli byste elegantně odhlásit v tomto roce!

2. Uspořádat malé klidné posezení s rodinou a přáteli.
Jedna rodina Vím, že oslavuje Dovolená s dětmi v čr s rodinou rozšířil rodinných příslušníků v “směnách.” Zvou pár v průběhu najednou v týdnech kolem dovolenou. Tímto způsobem se dostanou vidět všichni, aniž by drtivá své děti. Zůstávají ve svém pohodlném známém prostředí, zatímco členové rodiny se střídají přicházející je navštívit. Nikdo nebyl opomenut, a zkušenost je mnohem zábavnější pro všechny zúčastněné.

3. Poskytovat dárky.
Pokud máte obavy o některých dárků vaše dítě může obdržet v letošním roce, snažte (wczasy z dziećmi) se vyhnout problému tím, že členové rodiny s dárky. Nechci spoustu elektronických her a hraček? Udělejte si seznam her, řemesla zásoby, knihy a jiné věci, které by raději pro vaše děti. Také vím, že některé rodiny, které žádají o dárkové karty, které lze použít k věci, jako terapie, terapeutické zásoby, restaurace, nebo některé z oblíbených míst jejich děti rádi navštěvují.

4. Plánujte dopředu.
Při přechodu na úvod někoho jiného, ​​na svátky, ujistěte se, že si myslíte, že o potřebách svých dětí dopředu. Přinést spoustu aktivit, občerstvení, knihy, oblečení, atd, které jim pomohou cítit pohodlně a udržet je obsazený. To může být také užitečné najít klidné místo na místě, budete navštíví, kde vy a vaše dítě může dostat pryč ze skupiny. Tímto způsobem máte někam jít, když si všimnete, že vaše dítě je stále přes-stimulovány nebo jen potřebuje pauzu.

5. Nebojte se komunikovat vaše potřeby.
Zatímco tam bude vždy některé lidi, rodinní příslušníci v ceně, kteří nechápou, že je třeba pro ubytování, většina lidí chce být oporou. Pokud tam jsou věci, které vám pomohou, aby zkušenosti zábavnější a snesitelné pro Vaše dítě a pak dát ostatním vědět, že. To může zahrnovat dělat požadavky, které lidé nenosili parfém, že jiní ne dát svému dítěti jídlo, jste s sebou, nebo že umožňují vaše dítě nějaký čas na “warm up” předtím, než se snaží mluvit s ním / ní nebo dát objetí , Přemýšlejte o tom, co víte, způsobí, že vaše dítě cítit nepohodlně nebo reagovat negativně, a komunikovat pár jednoduchých věcí, ostatní mohou udělat, aby mu bylo vyhověno / jí.

Prázdniny mají být čas klidu, radosti a štěstí. Nepoužívejte obětovat ty věci pro sebe a své dítě, o vstřícný všichni ostatní. Plánovat dopředu, věřte svým instinctsBusiness Správa články, a když vše ostatní selže, přijít s velkým výmluva!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>